מרפאה רב תחומית לאבחון וטיפול במחלות אוזניים וליקויי שמיעה

שיטות בדיקה ואבחון שמיעה מתקדמות

אבחון השמיעה ייחודי על ידי ביצוע מספר בדיקות אודיולוגיות, סובייקטיביות ואובייקטיביות מאפשר הצלבת מידע בין ממצאי הבדיקות השונות ושיפור ניכר בדיוק האבחון TEST BATTERY APPROACH מכשור בדיקה מתקדם המאפשר גם ביצוע בדיקות לא סטנדרטיות כמפורט באתר.

התמחות באבחון שמיעה לצרכים משפטיים

ד"ר הולדשטיין הינו יועץ לבתי משפט בתחומו.חוות דעת משפטיות במקרים מורכבים. אבחון השמיעה המתבצע במכון מקובל על בתי משפט ,המוסד לביטוח לאומי וגורמים מקצועיים נוספים. הרשאת משרד הכלכלה לביצוע בדיקת רופא בדיקות שמיעה תעסוקתיות לעובדים ברעש.

צוות המרפאה

שילוב של רופא מומחה ומנתח א.א.ג עם מכון אודיולוגי עם קלינאית תקשורת מאפשר להגיע לאבחנה מדויקת של מצב האוזניים בפגישה אחת. הצוות בעל ניסיון מקצועי רב שנים. גישה מיוחדת לילדים אשר מאפשרת שיתוף פעולה טוב יותר. אבחון סחרחורת וחוסר יציבות.

יעוץ ואבחון למחלות אוזניים ולבעיות סחרחורת וחוסר יציבות

ד"ר הולדשטיין הינו מנתח אוזניים עתיר נסיון (מרכז rפואי העמק) ועוסק גם באבחון וטיפול בסחרחורת וחוסר יציבות (אוטונוירולוגיה במרכז הרפואי לין).יעוץ וחוות דעת שנייה לפני ניתוחי אוזניים כולל אבחון ותיעוד מדוייקים של מצב האוזן ומצב השמיעה. אפשרות לביצוע ניתוחי אוזן תיכונה ע"י ד"ר הולדשטיין בבתי חולים פרטיים.
עובדים עם

klalit_mushlam
leumit
bituach_yashir
fenix
harel
migdal – Copy

מרפאה רב תחומית לאבחון וטיפול במחלות אוזניים וליקויי שמיעה 
בניהולם של ד"ר יהודה הולדשטיין ושל אילנה הולדשטיין

לעמוד הפייסבוק שלנו: